Камен Попов, който удари Волен Сидеров пред НАТФИЗ, ще се кандидатира за президент, съобщи той по Нова тв.
Разчитам на много сериозна подкрепа, защото в България не може да се живее. Призовавам хората да вдигнат глава, да не стоят примирени и да си говорят "от нас нищо не зависи". Да гласуват за мен, защото ще се опитам да променя положението, заяви Попов.
Той обясни, че по инцидента с лидера на „Атака“ тече досъдебно производство. Ако съдът прецени, че съм извършил нещо нередно, готов съм да понеса наказанието си, заяви Попов. Кандидатът за президент заяви, че ако сега имало парламентарни избори, щял да се кандидатира и на тях.
Сега все още мислел кого да покани за вицепрезидент.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21614
6
01.09 2016 в 10:49
35235
3
01.09 2016 в 09:35
Поздрав!
21256
2
01.09 2016 в 09:33
Нямам нищо против ама да си финансират кампаниите сами а не от държавния бюджет!!!
21614
1
01.09 2016 в 09:28
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо