Не всички заместник-министри от служебното правителство ще бъдат освободени от постовете си. Това става ясно от прессъобщение от информационната служба на Министерски съвет. Идеята на премиера Огнян Герджиков за това била да има приемственост и новият екип на съответните министерства да вземе решение с кого ще работи и с кого не, така че да не се опразват министерствата преди встъпването на новото правителство.
В същото време зам.-министрите на външните работи Бойко Мирчев и Любомир Иванов са освободени от постовете си по предложение на министър Ради Найденов. Двамата сами поискали да напуснат министерството, уточняват от пресцентъра.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни