Борисов: Не ме е страх от Слави, да дойде на избори

ОFFNews 26 April 2016 в 19:25 8973 18
Борисов: Не ме е страх от Слави, да дойде на избори

"Целият шум в момента, който се създава, е, защото се счита, че със заковаването на референдума - да не е в императивна форма, го правим едва ли не целево. Нямам страх от Слави Трифонов, добре дошъл на избори, когато иска".

Това пише в стенограмата от заседанието на Бойко Борисов и коалиционните му партньори, в което се коментира датата за референдума на телевизионния водещ и други промени в Изборния кодекс. 

”Разбира се, тогава няма да има по три часа на ден в национална телевизия възможност да си прави своята политика. Демокрацията е хубаво нещо, но е виден конфликтът на интереси, защото никоя друга партия няма възможност по национална телевизия, иначе всяка партия може да си направи телевизия и да си говори по цял ден, но в национална телевизия по три часа - час и малко вечер и час и малко на обяд - всеки ден - да биеш срещу правителството и това да се приема за нормално?! Но, както виждате, години наред е така. Отиде ли на избори, той няма да може вече да го прави. Ние, ГЕРБ, нямаме притеснения от Слави Трифонов - когато искате, тогава правете референдума”, заявява премиерът.

„Но това да ни се вменява, излиза, че имаме притеснения от него. Затова държа това, ако може, да бъде променено. Държа, защото не искам, омръзна ми да ме е страх от Татяна Дончева и Слави Трифонов, което е абсурд! С Татяна Дончева съм се явявал на избори, резултатът беше 70:30%. Нека да дойде и другият, добре да е дошъл”, допълва Борисов.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    19340

    18

    Blagodatka Dushanova

    27.04 2016 в 11:59

    № 15-простотията в България няма край,затова си избираме мафиоти и простаци ,и ченгетата от ДС и ги пращаме в Народното събрание и в правителството да ни управляват...а после уж се борим срещу корупцията и мафията...а те корумпираните и мафиотите са в Народното събрание и в управлението...

    18040

    16

    kibrit

    27.04 2016 в 09:50

    Не, теб не те е страх нито от Слави нито от нищо, само дето си готов всяко решение което вземеш да го промениш, ама на това в Банкя сигурно му се вика смелост. Повтаряй си "Не ме е страх", те и в затвора повтарят, че не са виновни, и в лудницата, че не са луди...

    19059

    15

    Какавидков

    27.04 2016 в 09:34

    Чалгарията е последното убежище на костоващината.
    После - Орландовци.

    19340

    14

    Blagodatka Dushanova

    27.04 2016 в 09:26

    Не само да променят нагло Изборния кодекс,той щеше да накара гербарите и изборите да отменят...ама това е невъзможно!Какво ще кажат за него в Европа,какво ще каже Ангела Меркел?Путин пък ще му изръкопляска,че е надминал учителя си...но и от това го е страх!

    19340

    13

    Blagodatka Dushanova

    27.04 2016 в 09:20

    След 100-тния път "не ме е страх" може и да си повярва...На последните кметски избори ,ако не беше "организацията "на цветанов за манипулиране и фалшифициране на протоколи щяхте да имате 84 гласа,ама друг път!От нищо не го било страх...аколко плаща България на 20-те му пазванти да му пазят душицата от "народната любов"?...Едно време,когато разярените таксиджии и ченгесарските медии набедиха Костов,че "убил"4-годишното детенце на една болна майка,той излезе сам сред тях ...беше пред Народното събрание,точно 12.00 часа на обяд...видях го с очите си!...А бойколеоне опищя света,че не го е страх!..Страх го е и още как!Затова кряка толкова!

    23485

    12

    мнение от IP

    27.04 2016 в 09:13

    То ако избиратели се печелеха с телевизия Волен Сидеров щеше да управлява. Добре ще е Борисов, а и другите да се събудят и да видят че векът на пропагандата умря. За да работи тя и трябва информационно затъмнение.

    83938

    11

    El Commandante

    27.04 2016 в 08:37

    Не ме е страх от Слави!Имам Цветанов и нема да се поколебая да го използвам!

    19277

    10

    66

    27.04 2016 в 00:09

    гвардията тъпи и алчни герберасти ще провали герб .

    и ибан костов се самотакова и после дълго мълча и само наум рива.

    смее ли да реве на глас.

    и боко скоро като ибан

    17764

    9

    Краси

    26.04 2016 в 22:48

    Мила моя мутро,
    ако Слави се яви на избори срещу твоята комунистическа партийка, така ще те отвее, че и Цецо няма да може та нагласи резултатите във ваша полза.
    Надявам се Слави да вземе предизвикателството присърце.