6. Листите на "Социалдемократическа партия" за парламентарните избори

Последна промяна на 04 септември 2014 в 18:50 5083 0

Публикуваме пълните листи на партия Социалдемократическа партия за предстоящия парламентарен вот на 5 октомври.

Жребият отреди Социалдемократическа партия да се яви на изборите с номер 6.

1 МИР Благоевград:

1. Розалина Панталеева Иванова
2. Миглена Перкова Маринова
3. Лима Борисова Вангелова

2 МИР Бургас:

1. Ангел Владов Георгиев
2. Добри Иванов Иванов
3. Веселин Димитров Стефанов
4. Женя Николаева Караманова
5. Ноньо Тотев Атанасов
6. Златина Стайкова Пашева

3 МИР Варна:

1.Красна Димитрова Малинова-Златанова
2.Даниела Цветанова Петкова
3.Йовка Здравкова Бачовска

4 МИР Велико Търново:

1. Христиана Иванова Дългичева
2. Борислав Стефанов Стоянов

5 МИР Видин:

1.Пламенка Славчова Колева

6 МИР Враца:

1. Петър Любенов Лалов

7 МИР Габрово:

1. Младен Илич Барболов

8 МИР Добрич:

1.Любомира Маринова Стоичкова

9 МИР Кърджали:

1. Господин Димитров Нучев
2. Валентин Василев Василев

10 МИР Кюстендил:

1. Росен Пламенов Нойков

11 МИР Ловеч:

1. Младен Илич Барболов

12 МИР Монтана:

1. Иван Димитров Митов

13 МИР Пазарджик:

1. Иван Атанасов Колчаков

14 МИР Перник:

1. Мариела Станиславова Иванова

15 МИР Плевен:

1. Анка Борисова Петкова
2. Вероника Асенова Червенакова

16 МИР Пловдив:

1. Анка Димитрова Георгиева

17 МИР Пловдив- област:

1. Илин Василев Василев

18 МИР Разград:

1. Любомира Маринова Стоичкова

19 МИР Русе:

1. Станислав Емилов Сираков

20 МИР Силистра:

1. Тодор Иличов Барболов

21 МИР Сливен:

1. Крум Ангелов Цоклинов

22 МИР Смолян: 

1. Йордан Борисов Недев

23 МИР София:

1.Йордан Борисов Недев
2.Станислав Емилов Сираков

24 МИР София:

1. Пламен Младенов Владимиров

25 МИР София:

1. Тодор Иличов Барболов

26 МИР София- област:

1. Марияна Любомирова Стоичкова 
2. Красимир Василев Гебрев

27 МИР Стара Загора:

1. Венцислав Красимиров Петров
2. Георги Милков Стоянов

28 МИР Търговище:

1. Димитър Александров Димитров

29 МИР Хасково:

1. Николай Стефанов Ванчев

30 МИР Шумен:

1. Георги Костадинов Евстатиев

31 МИР Ямбол:

1.Красимир Василев Гебрев

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !