Лидерът на ГЕРБ и бивш трижди премиер Бойко Борисов реши да развесели предизборното напрежение, а и да си пише червена точка, като публикува виц във фейсбук профила си.
Смешката е следната:
От сутринта се сещам за този виц ????
Попитали радио “Ереван”:
- Кога ще бъдем по-добре?
Радиото отговорило:
- Вече бяхте!
Естествено минути след публикацията редица видни гербери като бившата енергийна министърка Теменужка Петкова и варненския кмет Иван Портних и редица низови партийни организации на ГЕРот села и паланки сложиха лайкче.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел