Хотелски готвач в английския град Дарби бе уволнен след като се похвали в Instagram, че тайно слагал месо в храната на вегани, пише британският "Телеграф.
30-годишният Алекс Ламбърт написал по време на спор онлайн, че веганите са малцинство и любимото му нещо е да дава животински продукти на нищо неподозиращи клиенти.
Първоначално от хотела защитили думите на готвача, защото били казани по време на разгорещен спор и в ресторанта нямало такава практика.
Засегнатите вегани започнали да дават негативни оценки на 3-звездния хотел онлайн и заплашили с бойкот, затова управителите уволнили Ламбърт.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
22193
1
08.07 2016 в 13:17
Всъщност, ето един забавен скеч по темата:
https://www.youtube.com/watch?v=pEguuASirDg
:)
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден