"Г-н Борисов е фактор в българската политика и първостепенен фактор в ГЕРБ(...) Г-н Борисов е интегрален фактор в българската политика и мисля, че българската политика е немислима без него в обозримо бъдеще. Добре е хората да приемат този факт спокойно."
Това заяви в подкаста "Първа точка" на "Капитал" Радомир Чолаков от ГЕРБ.
Чолаков коментира и решението на лидера на партията за пореден път да се откаже от депутатското си място. По думите му с това си действие Борисов не подвеждал избирателите.
"Нали определени политически сили искаха той (Бойко Борисов - б.а.) да не участва в политическия живот, да се дистанцира. Ето, той се дистанцира", добавя той.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4330
6
19.10 2022 в 19:12
13325
5
18.10 2022 в 17:27
7643
4
07.10 2022 в 05:51
8842
3
06.10 2022 в 20:19
8053
2
06.10 2022 в 18:35
9386
1
06.10 2022 в 17:50
Понеже той самия е немислим в политиката без Вожда си, решил да ни налага, че политиката била немислима без Боко.
Божидар Божанов: Заявката за вето на санкциите е стратегическа грешка
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Мяра: Над две трети от българите се гордеят с Дара
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага