Кметът на ''Изгрев'' обяви, че преборил боклучената криза. Посреща камиони с фойерверк (ВИДЕО)

OFFNews 04 December 2025 в 13:03 3856 1
Боклукчийски камион в Изгрев

Снимка Стопкадър/Actualno.com

Боклукчийски камион в "Изгрев"

Кметът на столичния район "Изгрев" Делян Георгиев обяви, че въпреки изтеклия договор за сметосъбирането, криза с боклука в неговия район няма да има.

"В тази трудна ситуация, успях на базата на лични контакти и много усилия, да подсигуря дори повече от нужната ни специализирана техника, което граничеше с невъзможното. Корпоративният интерес направи така, че изведнъж от пазара “изчезнаха” камиони, снегорини и т.н., а колеги кметове един по един отказваха съдействие от страх и притеснения", обяви вчера кметът. Георгиев публикува видео на строената на улицата почистваща техника, която бе официално открита под аплодисменти и фойерверк.

Върху камионите са опънати големи транспаранти с надпис "Изгрев може".

В район "Изгрев" влизат кварталите "Изток", "Изгрев"'и "Дианабад".

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    2956

    1

    1215

    05.12 2025 в 12:48

    Кметът на Изгрев е долнопробен самохвалко.Най обича да плющи белот с раята при хубаво време./преки наблюдения/
     
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски