"Ало, планетата Земя ли е?" Такова телефонно обаждане е получила възрастна жена на връх Бъдни вечер, но не като част от някаква шега. Просто астронавтът Тим Пийк от Международната космическа станция объркал номера.
Пенсионираната 79-годишна учителка Бети Баркър помислила, че подпийнал човек е решил да се пошегува по телефона, но се оказало, че майор Тим Пийк не е набрал правилно телефонния номер.
В Twitter астронавтът се извини на жената за странното обаждане.

Бети Баркър разбрала, че е получила обаждане от космоса едва след като случката стигнала до телевизионния екран и новините.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен