Британската кралица Елизабет Втора отново показа, че макар да е навършила 90 години, шофирането на кола продължава да ѝ носи радост, съобщава ТАСС. Британски медии публикуваха снимка на кралицата зад волана на "Рейндж Роувър", направена в Балморал в Шотландия.
На снимката се вижда, че спътник на 90-годишната шофьорка са снаха ѝ, херцогинята на Кембридж - Катрин, която е седнала до нея.
Зад управлявания от Елизабет Втора автомобил се движи още един "Рейндж Роувър". Според британски медии членовете на кралското семейство отишли на пикник, където ги чакал принц Уилям. В момента той също е в Шотландия заедно с децата си, тригодишния Джордж и Шарлот, на една година.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
25374
4
12.09 2016 в 11:15
19709
3
12.09 2016 в 11:13
Ама да е жива и здрава, да види пак как ѝ се връща империята ;-)
35235
2
12.09 2016 в 10:50
Стрино, Балморал е собственост на семейството, та и с референдум и без него - пак ще си ходят там.
Поздрав!
25374
1
12.09 2016 в 10:08
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му