Най-малко 16 лоялни към терористите от "Ислямска държава" души са ликвидирани след въздушен удар от страна на САЩ в провинция Нангархар в Афганистан, предава информационна агенция "Фокус".
Бунтовниците са убити от удар на дрон през изминалата нощ.
Местното полицейско управление не съобщава за пострадали цивилни.
Държавният департамент на САЩ увеличи двойно награда за информация, която да помогне в операцията срещу лидера на ИД - Абу Бакр ал-Багади. За съдействие Америка ще изплати 25 млн. долара.
Още по темата
Предотвратиха серия атаки на "Ислямска държава" в Москва
Съдът в Пазарджик ще гледа делото за разпространение на идеи на Ислямска държава
"Ислямска държава" готви атентати в Европа, разкриват документи на джихадистите
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19507
3
17.12 2016 в 12:53
Яжте, Пийте, Чукайте - баба Меркел черпи!!!
Санкциите срещу Русия удариха самолетостроенето й. Производството на нови лайнери зацикли и дори спря
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Санкциите срещу Русия удариха самолетостроенето й. Производството на нови лайнери зацикли и дори спря
Кола се вряза в дентална клиника в столицата
Донев пита опонентите си: Откъде България доставя газ? Сам отговаря: През ''Боташ''