Майки и бащи излизат на протест в Благоевград с искане да се фиксира дата за изплащане на детските надбавки.
До протеста се стига след поредно забавяне на плащанията от държавата към родителите, съобщи Нова телевизия.
Родителите от Благоевград твърдят, че в цялата страна няма детски надбавки.
От социалните служби им обяснили, че парите не са преведени от държавата, а и по принцип нямало забавяне, тъй като в закона нямало фиксирана дата за получаване на парите.
Инициатор на протестния митинг е председателят на обществения съвет в града Людмила Манова.
Недоволните родители се организират чрез група в социалните мрежи.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец