Родители излизат на протест заради неизплатени детски

OFFNews 22 August 2014 в 08:08 3464 0
Родители излизат на протест заради неизплатени детски
Протест на майки с малки деца.

Майки и бащи излизат на протест в Благоевград с искане да се фиксира дата за изплащане на детските надбавки.

До протеста се стига след поредно забавяне на плащанията от държавата към родителите, съобщи Нова телевизия.

Родителите от Благоевград твърдят, че в цялата страна няма детски надбавки.

От социалните служби им обяснили, че парите не са преведени от държавата, а и по принцип нямало забавяне, тъй като в закона нямало фиксирана дата за получаване на парите. 

Инициатор на протестния митинг е председателят на обществения съвет в града Людмила Манова.

Недоволните родители се организират чрез група в социалните мрежи.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша