Сериозна сеч явно е започнала около река Бедечка в Стара Загора, алармират активистите от групата "Запазете Бедечка".
"Институциите твърдят, че става дума за планирано прочистване на коритото и прилежащите територии. Граждани обаче пращат към групата "Запазете Бедечка" снимки на доста възрастни повалени дървета, както и на дървета, които видимо нямат общо с коритото на реката." - посочват активистите в прессъобщение.
"Сега основният въпрос е дали ресорните институции контролират в достатъчна степен процеса. Стои и въпросът дали край благородната инициатива някой няма да се опита да премахва и нужни дървета?" - питат активистите от групата "Запазете Бедечка".



Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни