Хванаха пиян шофьор на автобус във Велико Търново. Той е трябвало да закара ученици от трети клас на екскурзия в Хисар.
На шофьора била направена проверка с дрегер 7.30 ч. тази сутрин. Според новия Закон за туризма преди всяко пътуване с деца от КАТ трябва да проверят автобусите и шофьорите.
След извършена проверка е установено наличието на над 0,5 промила алкохол в кръвта на шофьора, съобщава Нова тв.
От фирмата-превозвач коментираха, че шофьорът имал здравословни проблеми и затова дрегерът отчел положителна проба.
Децата са заминали на екскурзията с друг автобус.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия