44-годишен мъж e насъскал кучето си - 100-килограмов кангал, срещу автопатрулен екип на РУ Дупница, предаде "Дарик радио". Нахапани са двама полицейски служители, на които е оказана медицинска помощ в Центъра за спешна медицинска помощ.
Единият от униформените е с множество шевове на ръката.
В нетрезво състояние, мъжът е чупил обзавеждане в дома на жената, с която живее на семейни начала в с.Ресилово . Той е заплашвал живеещите в къщата с физическа саморазправа, после се заключил с кучето в стая на къщата.
Мъжът е задържан в полицейския арест на РУ Дупница за 24 часа. Срещу него е започнато досъдебно производство, уведомена е прокуратурата, информират от ОД на МВР Кюстендил.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18141
4
25.04 2016 в 16:51
83938
3
25.04 2016 в 16:48
18141
2
25.04 2016 в 16:44
83938
1
25.04 2016 в 16:39
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други