Силвия Маринова, дъщерята на бившия вътрешен министър Младен Маринов, беше разпитана в ГДБОП заради случая "Осемте джуджета", съобщи бТВ.
Тя е била извикана за снемане на показания във връзка с това дали е била собственик на автомобил, който е конфискуван от дружеството "Изамет Транс" - част от групата компании на Златанови.
Маринова отказа да отговаря на журналистически въпроси. Адвокатът ѝ Григор Вълков заяви, че тя е ползвала автомобила само два месеца, след което го е продала заради дефекти.
Той отрече Маринова да има връзка с Васил Божков и братя Найденови.
Бившият ръководител на столичното следствие Петьо Петров-Еврото вече беше разпитан в ГДБОП.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел