"Оцелях за пореден път. Не в планините, а отново на пътя. Благодаря на всички, които се молеха или мислеха за нас". Това написа във Фейсбук алпинистът Боян Петров, който преди дни без изписан от болницата след тежък пътен инцидент в Кресненското дефиле.
Боян Петров и екологът Андрей Ковачев бяха бутнати от румънка в Кресненското дефиле докато извършвали проверки и тестове, с които да докажат нуждата за изнасянето на опасния път в голямо 4-лентово трасе.
"За мен става кауза да работя в посока изнасяне на целия транзитен поток от сегашния път-убиец до ново четири-лентово трасе, който да минава по склоновете на Пирин над дефилето. Рано или късно това ще стане!", написа във Фейсбук Петров.
Ето цялото му съобщение:



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец