Арестуваха с 500 лв. подкуп двама служители на Агенцията по храните

OFFNews 05 September 2017 в 17:55 4614 1
Арестуваха с 500 лв. подкуп двама служители на Агенцията по храните

Двама служители на Българската агенция по безопасност на храните са арестувани с подкуп от 500 лева.

Служителите са арестувани, докато вземали подкуп от собственик на заведение за хранене в Несебър. 

Извършени са процесуално следствени действия под надзора на Окръжна прокуратура - Бургас.

Образувано е досъдебно производство. Работата по документиране на престъплението продължава, съобщиха от РДВР-Бургас.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026