Наводнени улици, транспортен хаос и блокирани коли - това е равносметката от обилния дъжд, който вчера падна в Пловдив, съобщава Нова телевизия.
Телефон 112 отново не работеше за близо час, а от ВиК отговаряха на позвъняванията за наводнени сгради с аргумента, че не е тяхна работа да решават този проблем.
аради покритите от близо метър вода булеварди, шофьори на коли и автобуси се принудиха да карат в насрещното движение.
Гръм запали покрив на сграда, а полицията регистрира десетки леки катастрофи в дъжда.
Стотици са сигналите за наводнени приземни етажи и търговски обекти. Много от собствениците им обаче решиха сами да започнат да отводняват обектите.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни