В опита си да блокират колата на председателя на парламентарната група на ГЕРБ Даниела Дариткова пред БНТ снощи, протестиращи обърнаха няколко контейнера за боклук на улицата.
Висшата партийна фунционерка обаче успя да се спаси от срещата си с недоволните като заряза автомобила и си тръгна пеша, прескачайки в задни дворове, като за целта бе срязана и телена ограда.
Преди това тя публикува и фейсбук статус, в който нарече хората пред БНТ "агресивни протестъри".
Фейсбук потребители обаче публикуваха снимки, на които се вижда как веднага след като разбират за бягството на Дариткова, "агресивните протестъри" сами си събират боклука, изправят и подреждат контейнерите на улицата.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Новая газета: Патриарх Даниил е агент на Москва, Радев - лобист на Лукойл
Ивелин Михайлов с план Б за Исторически парк: Сменя посоката от култура към пари
Започва проверка замърсена ли е водата на Шофьорския плаж във Варна