Водещият на американското късно вечерно шоу Джими Кимъл се завърна по екраните във вторник след временното спиране на предаването му, привличайки рекордна зрителска аудитория според предварителни данни, съобщи агенция ДПА.
Почти 6,3 милиона зрители са гледали шоуто — най-голямата аудитория в 22-годишната история на Jimmy Kimmel Live!, съобщиха американските медии в сряда. The New York Times отбеляза, че тази цифра е почти четири пъти повече от обичайната аудитория на шоуто.
Програмата беше временно извадена от ефир миналата седмица след коментарите на Кимъл на живо относно смъртоносната атака срещу дясноконсервативния активист Чарли Кърк. Президентът на САЩ Доналд Тръмп похвали спирането на шоуто и разкритикува завръщането на Кимъл.
Кимъл възмути десните политически кръгове, когато заяви, че убиецът на Чарли Кърк, Тайлър Робинсън, произлиза от републиканско семейство и че основание за престъплението му е омразата, която Кърк разпространява.
Walt Disney Company, която притежава мрежата ABC и шоуто Jimmy Kimmel Live!, заяви, че е провела интензивни разговори с Кимъл през последните няколко дни, което е довело до решението предаването да бъде възобновено, допълва ДПА.
Джими Кимъл не пропусна да се пошегува с президента Тръмп, казвайки, че само му вдига рейтинга и се оказа прав.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18122
23
27.09 2025 в 00:17
2878
22
26.09 2025 в 21:29
Толкова от мен, чакам твоя подпис.
2878
21
26.09 2025 в 20:59
Аз също харесвам 4 Лапи, така че сметката е същата.
Договорът на Кимъл изтича 2026-05, ще броим пилците на 2026-06-01.
Кимъл е казал, че се е върнал в шоуто само заради екипа си, което силно намалява вероятността за нов договор с ABC, но това не променя нещата в нашия бас.
Game on!
18122
20
26.09 2025 в 20:53
За Тръмп съм готов да обсъдим. Може да умре от инфаркт или нещо такова. Може и по здравословни причини да подаде оставка. Иначе, ще си изкара мандата. Няма да го свалят с импийчмънт, ако това намекваш.
Но да циментираме първо баса за Кимъл. Стига увърта.
2878
19
26.09 2025 в 20:26
Имам обаче още една идея. Кимъл е дребна риба. Kакво ще кажеш басът вместо за Кимъл да е дали любимият ти Тръмп ще си изкара мандата?
Ако не си съгласен, остава за Кимъл.
Your call...
18122
18
26.09 2025 в 19:13
Организацията е Четири Лапи, от сайта им дават тези сметки:
“Обединена българска банка” АД
BIC UBBSBGSF
IBAN (BGL): BG86UBBS81551060388714
IBAN (EUR): BG74UBBS81551460388703
Кажи на кои педали трансджендъри да даря пари аз. Все ми е тая. И на твоя банкова сметка директно мога да пратя парите. Не ми пука че ще видиш името.
2878
17
26.09 2025 в 18:46
2878
16
26.09 2025 в 18:39
По 1) не може да имаме. Нямам време да ти обяснявам кой и как мери тези рейтинги и защо днес те нямат никакъв смисъл.
Освен това, за да имаме бас искам яснота къде и на кого загубилия превежда парите - име на организацията, сметка. Ти даваш твоята, аз давам моята.
Deal?
18122
15
26.09 2025 в 16:59
2985
14
26.09 2025 в 11:08
Видяхме ги твоите предвиждания, да: с един порядък разлика. :D
А това за слънцето беше сарказъм, ама ти трябват поне 2 неврона, за да го вденеш. Като ти липсват и те... лошо! ;)
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му