Поп и джаз певицата Лейди Гага ще се присъедини към легендарните рокаджии от "Металика" за шоу по време на церемонията на наградите "Грами" тази неделя, предава "Rolling Stone".
Необичайната колаборация между артистите се дължи на факта, че Гага е фен на рок и метъл музиката, а част от песните и имат силно рок звучене.
Лейди Гага взема участие в церемонията на наградите всяка година. "Металика" обаче ще се включи в шоуто след три годишна пауза. Металите споделиха, че са силно развълнувани от предстоящия дует.
Песента на "Металика" - "Hardwired" е номинирана за най-добра рок песен тази година.
Лейди Гага няма номинация за престижната статуетка тази година, защото албумът и "Джоан" излезе твърде късно и не успя да се класира за подбора на номинираните, допълват от изданието.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел