Листите в 31 МИР Ямбол

Последна промяна на 22 февруари 2017 в 14:40 2645 0

1. ПП Дром

1.Мирослав Михайлов Александров
2.Асен Георгиев Иванов
3.Недка Иванова Топалова

2. ПП Движение за радикална промяна „Българска пролет“

1.Веселин Иванов Велчевски

2.Георги Иванов Бараков 

3.Красимир Иванов Бумбалов
4.Даниела Йоргова Маркова
5.Виктор Димитров Караиванов


3. Движение „Напред България“

1.Стелиян Филчев Стилиянов
2.Димитър Тодоров Аврамов


4. Нова Република

1.Димитър Петров Сяров
2.Николай Петров Чистов
3.Петър Георгиев Инджов
4.Диман Колев Димитров
5.Деница Руменова Иванова
6.Младенка Николова Делибалтова
7.Стоян Иванов Иванов


5. Коалиция на недоволните

1.Мирослава Венциславова Хикова

2.Емил Кирилов Янев

3.Господин Стоилов Попов
4.Таня Ненкова Ангелова
5.Кирил Стоянов Стоянов
6.Манол Тодоров Михайлов


6. „Воля“ (Веселин Марешки)

1.Желязко Ганев Славов
2.Станьо Димитров Станев
3.Теодор Минчев Кулев
4.Каталина Борисова Конева


7. БДЦ (Български демократичен център)


8. Коалиция „АВБ-Движение 21“

1.Михо Димитров Михов
2.Апостол Маринов Георгиев
3.Христо Стоянов Христов
4.Ася Петрова Николова
5.Здравко Стефанов Златаров
6.Пламен Кирилов Марков
7.Ангел Иванов Ангелов
8.Йордан Милков Милков


9. ДПС

1.Хатидже Мехмедова Георгиева
2.Александър Христов Методиев
3.Иван Иванов Тодоров
4.Михал Атанасов Михалев

10. БСП

1.Кристиян Иванов Вигенин
2.Николай Димитров Пенев
3.Даниела Колева Сивкова
4.Кирчо Георгиев Карагьозов
5.Янко Стоянов Добрев
6.Нина Кръстева Терзиева
7.Владимир Георгиев Стоев
8.Елена Петрова Анева

11. ГЕРБ

1.Юлиян Михайлов Папашимов
2.Иван Стоев Чолаков
3.Панайот Грудев Диманов
4.Николай Костов Костадинов
5.Димитрина Стойчева Стойчева
6.Иван Йорданов Йорданов
7.Петя Иванова Панайотова
8.Волен Дичков Дичев

12. Партия на зелените

1.Теодора Валентинова Симова
2.Ивайло Христов Йорданов
3.Йорданка Стоянова Колева

13. ДОСТ

1.Ахмед Юсеин Юсеин
2.Ерол Неджибов Юмеров
3.Марияна Димитрова Христова
4.Мария Костадинова Васева

14. ПП Възраждане

1.Никола Ангелов Димитров
2.Светослав Тодоров Тодоров


15. Презареди БГ (това поле ще остане празно, тъй като Николай Бареков се отказа от вота)


16. „Да, България“

1.Данаил Димитров Недялков
2.Николай Емилов Христов
3.Веселка Петрова Христамян
4.Димитър Първанов Димитров


17. Обединени патриоти

1.Волен Николов Сидеров
2.Мария Йорданова Цветкова
3.Боряна Станева Стоянова
4.Кръстьо Панайотов Петров


18. КОЙ - Българска левица и Зелена партия

1.Георги Любомиров Иванов
2.Румяна Антонова Пеева
3.Станислав Христов Запрянов


19. Национална републиканска партия

1.Тодор Николаев Абаджиев
2.Христо Димчев Христов


20. Българско национално обединение

1.Александър Иванов Атанасов
2.Наталия Николова Тодорова
3.Димитър Владимиров Тодоринов

21. Реформаторски блок и Глас народен

1. Съби Иванов Събев

2. Павел Георгиев Додов
3. Георги Петров Стефанов
4.Жени Колева Петрова
5.Васко Стоянов Стоянов
6.Стойчо Андонов Тодоров

Независим кандидат
Красимир Костов Костов

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !