Изборните листи в 10 МИР Кюстендил

OFFNews Последна промяна на 23 февруари 2017 в 16:56 2803 0

Район Кюстендил

1.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАВНОПРАВЕН ОБЩЕСТВЕН МОДЕЛ” 
1. Янко Щерьов Славчев
2. Орлин Павлов Мирчев
3. Илиан Пламенов Василев
4. Боряна Георгиева Аначкова
5. Ангел Руменов Борисов

2.ПП „Движение за радикална промяна Българската пролет”
1. Станислава Борисова Аврамова
2. Павел Атанасов Паунов
3. Иван Христов Югов

3.ПП „ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ”
1 Мариела Веселинова Предоева
2 Татяна Георгиева Андонова

4.ПП „НОВА РЕПУБЛИКА“
1. Николай Димитров Табаков
2. Крум Борисов Павлов
3. Васил Николов Миладинов
4. Адриан Андреев Савов

5.Коалиция  „КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ“ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)
1. Радослав Йорданов Радославов
2. Иван Сергеев Сергеев
3. Дацо Димитров Дацов
4. Георги Владимиров Костадинов

6.ПП „ВОЛЯ”
1 Теменуга Пенчева Върбанова
2 Деян Веселинов Великов
3 Христо Петров Гуцалски
4 Петър Атанасов Атанасов

7.ПП „БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР” – БДЦ
1. Владислав Димитров Харалампиев

8.Коалиция „ АБВ-Движение 21”
1 Юрий Методиев Хранов
2 Пламен Марков Марков
3 Владимир Иванов Ангелов
4 Йордан Александров Стоймиров
5 Венцислав Георгиев Кодузов
6 Ивана Каменова Тасева
7 Иван Михайлов Костов
8 Красимир Петков Руев

9.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ”
1. Анна Емилова Благоева
2. Тодор Петров Александров
3. Камен Каменов Пейчев
4. Надежда Пламенова Илиева
5. Тошко Атанасов Йосифов
6. Николай Кръстанов Кръстев
7. Георги Методиев Димов
8. Емил Венев Атанасов

10.Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ”
1. Валери Мирчев Жаблянов
2. Иван Тодоров Ибришимов
3. Мая Йорданова Шишкова
4. Иван Маринов Каракашки
5. Борко Исаков Исаков
6. Василка Георгиева Ламбрева
7. Явор Илчов Дамянов
8. Мирослава Георгиева Костадинова

11.ПП „ГЕРБ“
1. Кирил Боянов Калфин
2. Ивайло Любенов Константинов
3. Виктор Томов Янев
4. Радослава Пламен Чеканска
5. Михаела Ясенова Крумова
6. Мая Георгиева Спасова
7. Марта Георгиева Желязкова-Копанарска
8. Даниела Йорданова Стоянова

12.ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ”
1. Йонко Йорданов Гергов
2. Венцислав Димитров Цупарски
3. Сашо Димитров Лазаров
4. Валери Рангелов Здравков

13.Коалиция „Обединение ДОСТ“
1 Здравка Стефанова Емилова
2 Мариян Илиев Костадинов
3 Денис Георгиев Димитров
4 Емил Илиев Рангелов

14.ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ”
1. Бойко Георгиев Никифоров
2. Иво Георгиев Русчев

16.Коалиция „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ”
1 Любомир Иванов Авджийски
2 Иво Николов Ников
3 Кирил Руменов Русев
4 Валери Георгиев Леков
5 Славейка Асенова Христова
6 Любомир Евгениев Иванов
7 Димитър Захариев Нешев
8 Градимир Дойчев Йовчев

17.Коалиция „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО“
1 Илиан Сашов Тодоров
2 Георги Петков Петров
3 Николай Христов Чачов
4 Райчо Димитров Цветин
5 Мартин Каменов Габровски

18.Коалиция „КОЙ- Българската левица и Зелена партия”
1. Емил Желев Димитров
2. Атанас Янакиев Тодоров
3. Нонка Минкова Вълкова

19.ПП „НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ”
1 Коста Бонев Костов
2 Иво Иванов Ангелов

20.ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ” 
1. Георги Иванов Георгиев
2. Йонка Младенова Величкова
3. Теодора Николаева Атанасова

21.Коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН“
1 Вергил Георгиев Кацов
2 Георги Василев Георгиев
3 Стоян Кирилов Стоянов
4 Ани Петрова Караджинова
5 Евгени Николов Точев
6 Стефан Борисов Тачев
7 Владислав Венциславов Чанев
8 Александър Петров Иванов

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови