Служителите на "Български пощи" вече няма да могат да ползват интернет и фейсбук в работно време. Това гласи заповед на шефката на регионално управление на държавната фирма Лиляна Драгоева, която е и общински съветник от ГЕРБ.
Пощаджиите вече ще трябва да влизат на работа с изключени телефони и да забравят за личните разговори докато са на работа.
Заповедта на Драгоева е "заради зачестилите оплаквания от клиенти и констатирани нарушения на трудовата и технологична дисциплина в пощенските станции на Регионално управление Югоизточен регион на Български пощи", оплакаха се пред OFFNews служители, чието общуване в социалните мрежи ще пострада от наложеното ограничение.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци