Двама гимнастици получиха тежки контузии в квалификациите на олимпийския турнир в Рио. Французинът Самир Аит Саид, който има в кариерата си четири медала на халки от европейски първенства, получи фрактура на крака при приземяване след изпълнение на прескок.
Кракът му изглеждаше толкова деформиран, че част от останалите гимнастици не понесоха гледката и извърнаха глави настрана, докато медицинският екип го изнасяше от залата.
Германецът Андреас Тоба пък скъса кръстни връзки на дясното коляно след изпълнение на земна гимнастика.
Вече се чуха и гласове за ограничаване на елементите на трудност в гимнастиката, които са се превърнали в опасност за здравето на спортистите.
Следете новините ни в :




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец