Локо Пловдив загуби последния си мач в Турция

OFFNews 08 февруари 2017 в 16:57 2477 0

Снимка lokomotivpd.com

Локомотив Пловдив загуби от Вардар Скопие с 1:2 в последната контрола от лагера си в Турция. Резултатът бе открит от македонците в 18-ата минута, когато Деян Блажевски проби по лявото крило, преминавайки през ветерана Александър Тунчев.

Той намери Влатко Гроздановски на празна врата. Халфът беше на път да не успее, но при втория си опит улучи. В 34-ата минута Локо можеше да изравни, но хубав далечен удар на Ванчо Траянов мина близо до гредата.

След почивката Локомотив направиха няколко промени в състава си, като и двата тима имаха по няколко чисти положения за гол.

В 77-ата македонците поведоха с 2:0 с попадение на Новак. Възпитаниците на треньора Едуард Ераносян все пак вкараха почетен гол. Гола за Локомотив отбеляза Мартин Камбуров в 88-та минутая.

Това бе последната проверка за Локомотив. Утре тимът се прибира в България.

Съставът на Локо: Харуби, Шоко (60 Крумов), Котев (63 Везалов), Виданов, Петров, Йевтоски, Бакалов (48 Луке), Траянов, Умарбаев, Марчев, Камбуров (к)