Босът на Лудогорец Кирил Домусчиев се изсмя на съдийствтото при равенството 1:1 с ЦСКА-София. "Червените" поведоха след измислена от депутата Стефан Апостолов дузпа. Хосе Паломино игра с ръка, но на метър извън пеналта.
Бизнесменът използва профила си във Фейсбук, за да се оплаче от съдийството.
"Дузпа ала Литекс! Не помня някога да са свирили подобна дузпа за Лудогорец, на метър извън наказателното поле. Никога не се е случвало и надали ще се случи. Ако свирят такава дузпа за нас, ще черпя цяла България."
"Дори и да беше в наказателното поле, пак няма дузпа, тъй като ръката на Паломино е в естествено положение. Няма умишлена игра с ръка и ситуацията не е голова. Иначе играта на Лудогорец не бе на ниво. Това не е Лудогорец", призна иначе Домусчиев.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Американският Сенат символично задължи Тръмп да пита Конгреса, ако иска да воюва с Иран
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии