Кубрат Пулев пое сериозна доза критики в социалните мрежи, след като целуна репортерка по време на интервю.
Кобрата очевидно бе погълнат от силни емоции след трудната, но сладка победа срещу Богдан Дину в неделя рано сутринта.
Българинът нокаутира Богдан Дину в 7-ия рунд, а едно от първите интервюта, които той даде след мача в легендарната зала "Хангара" в Коста Меса, (Калифорния), бе пред репортерката на "Вегас Спортс Дейли" Джени Суши.
Двамата проведоха кратко интервю, в края на което Кубрат я целуна по устата. Това, обаче, очевидно не остави добри впечатления сред феновете на бокса.

"Какво по дяволите е това интервю", "Той има същата приятелка от вече 10 години, явно нещо не е наред, щом се опитва да целува други жени", "Надявам се, че това видео ще послужи за доказателство в съда за сексуален тормоз", са само част от коментарите в Туитър.


Иначе за Джени Суши журналистическата работа е просто хоби. Във всичките си профили в социалните мрежи тя се представя като готвач на суши с псевдонима "Кралицата на голото суши".



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18298
2
26.03 2019 в 11:40
Мъск обяви, че ЕС трябва да се закрие
Мъск обяви, че ЕС трябва да се закрие
Тръмп-младши: Баща ми е непредсказуем, възможно е скоро да се откаже от Украйна
Кийт Келог: Краят на войната в Украйна е наистина близо
Американската посланичка в Атина отиде на прием по боди и прозрачна рокля (видео)
Предишният бюджет не бил на ГЕРБ