Барабанистът на Бийтълс Ринго Стар бе удостоен с рицарско звание, съобщи Би Би Си. Признанието идва 21 години след като неговият приятел Пол Маккартни получи ордена.
„Това означава много за мен. Това е признание за нещата, които съм направил. Беше наистина удоволствие да приема ордена, но бях малко притеснен“, разказва Стар.
„Срещнах се с Пол вечерта преди събитието и той ми даде ценен съвет: да не спирам да се усмихвам“, добавя музикантът.
Стар пристигна на церемонията със съпругата си Барбара Бах и позира за фотографите със знака за мир, негова запазена марка.

Попитан дали иска да бъде наричат сър Ринго, музикантът, чието истинско име е Ричард Старк, отговори:
„Още не знам, нямам представа как го използвам правилно, но очаквам медиите да не го забравят, когато пишат нещо за мен“.
На въпроса какво ще прави с медала, барабанистът отговори шеговито, че ще го носи на закуска.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни