За 44-ия си рожден ден принцесата на Уелс, Кейт Мидълтън, сподели емоционално видео за благодарността си към живота, силата на природата и връзката си с нея, пише People.
Видеото е озаглавено „Зима“ и излезе точно на рождения ден на херцогинята. Кейт се разхожда сред природата, а гласът ѝ зад кадър разкрива благодарността й и вътрешното й спокойствие след възстановяването след тежката диагноза.
„Дори в най‑студения и тъмен сезон зимата носи спокойствие, търпение и тихи размисли… “, казва тя в своето послание.
Видеото е част от нейната поредица „Mother Nature“, която изследва връзката между природата и процеса на изцеление, пише People.
„Mother Nature“ започна през 2025 г. по време на Mental Health Awareness Week и последователно представяше сезоните - пролет, лято, есен и зима.
Кейт Мидълтън е известна с инициативите си в областта на психичното здраве, най-вече чрез своята фондация The Royal Foundation, като тя често споделя лични послания за важността на общността и връзката с природата, вдъхновявайки хора и организации в борбата за по-добро психично благополучие, особено сред деца и семейства.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4261
1
10.01 2026 в 23:28
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци