Затварят община Сунгурларе, трима са с коронавирус

Александра Маркарян 21 June 2020 в 13:49 2506 0
Затварят община Сунгурларе, трима са с коронавирус

От днес е затворена сградата на Община Сунгурларе. Причината - трима служители с положителни проби за коронавирус, съобщи Нова тв.

От утре започва масово тестване на всички, които работят в общината.

На работодателите се препоръчва въвеждането на дистанционна работа, а на жителите на общината се препоръчва да носят маски на всички обществени закрити и открити места.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира