Стомашен вирус е причината за неразположението на децата, които снощи са потърсили лекарска помощ в болницата в Разлог, съобщава БГНЕС.
Към 21.00 часа 7 деца, които били на лагер в Банско, потърсили медицинска помощ в болницата със симптоми на хранително отравяне.
Младежите са прегледани и веднага са им дадени медикаменти срещу стомашното неразположение, след което са освободени.
От болницата обясниха, че стомашният вирус е обичаен за това време на годината и не е необходима хоспитализация.
Още при пристигането на групата в Банско, част от децата се оплакали от стомашни неразположения, обща отпадналост и повръщания.
Ръководителите на групата веднага потърсили консултация с лекар.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец