Продължават да работят откритите в края на април центрове за ваксиниране срещу COVID-19.
По данните на Единния информационен портал днес ще се правят имунизации в пунктовете в 20 областни центъра в страната.
В 9 часа отварят врати временните имунизационни пунктове в големите столични болници. До 13 часа ще се приемат желаещи във Военномедицинска академия, а до 17 часа - в "Пирогов" и в Александровска болница. Пунктът в болница "Света Анна" ще работи от 17 до 18 часа.
От 10 май, гражданите, записани чрез електронния портал за регистрация на ваксинация срещу COVID-19 ще могат да заявят и получат предпочитания от тях вид ваксина – иРНК или аденовирусна. За всички пунктове ще бъдат осигурени количества от двата вида лекарствени продукти.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец