Композиторът Стефан Диомов, който се лекува от ковид в Бургаската болница, пише нова песен.
Вече съм добре и дори написах песен. Но битката беше жестока, разказа Диомов по бТВ. Той бе приет със задух и болки в стомаха и белите дробове за лечение.
Белите стени ме стимулират - ту мечтая, ту си спомням забравени неща. Болничното отделение е интересно и с това, че те провокира към какви ли не мисли, твърди Диомов. Той дописва и спомените си, докато е в инфекциозното отделение.
По думите му равносметката, която прави на живота си, докато е в болница, е има още какво да направи и даде на хората.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец