Чудотворната икона Пресвета Богородица "Всецарица" ще бъде изнесена в столичната университетска болница "Св. Анна", съобщиха от лечебното заведение.
Желаещите да се поклонят и помолят за изцеление могат да го направят на 14 април от 13,30 ч. Иконата ще бъде носена от шествие от свещеници и ще бъде достъпна за всички желаещи - и за работещите в болницата, и за пациентите.
Събитието се организира по инициатива на Софийска света митрополия и има одобрението и съдействието на ръководството на УМБАЛ "Св. Анна".
Иконата на Пресвета Богородица "Всецарица" се съхранява в Църногорския манастир “Свети Безсребреници Козма и Дамян”. Сред вярващите е известна с редица чудеса и изцеления.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"