Редовният брифинг на здравните власти за епидемичната обстановка ще се състои в 10 ч в Гранитната зала на Министерския съвет днес.
Въпреки новината, че Националният оперативен щаб се разформирова, а следващият брифинг на здравния министър ще е чак в понеделник, 19 април, днес пресслужбата на кабинета в оставка съобщи, че в 10 ч в пресконференцията ще участват проф. Костадин Ангелов, главният държавен здравен инспектор доц. Ангел Кунчев, директорът на СРЗИ д-р Данчо Пенчев, изпълнителният директор на ИАЛ маг.-фарм. Богдан Кирилов и председателят на Националния ваксинационен щаб проф. Красимир Гигов. Те ще информират за актуалната епидемична обстановка в страната.
Според съобщението в брифинга няма да участва председателят на НОЩ ген. Венцислав Мутафчийски.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец