През ноември продължават безплатните прегледи, организирани от общинските многопрофилни болници "Княгиня Клементина", Втора МБАЛ и Четвърта МБАЛ, съобщава на фейсбук страницата си Дончо Барбалов, заместник-кмет на София по финанси и здравеопазване.
Общинската Първа АГ болница "Св. София" организира през ноември прегледи при андролог на мъже до 45-годишна възраст със заболявания на мъжката полова система - стерилитет, еректилни дисфункции, ниски нива на тестостерон.
В МБАЛ "Княгиня Клементина" прегледи се извършват по девет специалности - акушерство и гинекология, физиотерапия, педиатрия, офталмология, урология, УНГ, гастроентерология, ендокринология и хирургия.
Във Втора МБАЛ консултират специалисти по кардиология, вътрешни болести, гастроентерология, ендокринология и болести на обмяната, нервни болести и педиатрия.
Желаещите да се прегледат трябва да си запишат час предварително в работни дни, от 14:00 до 16:00 ч., на телефон 02 91 58 500.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен