Бейби бум беляза празничния Димитровден в родилното отделение на МБАЛ "Света Анна – Варна", съобщи БНТ.
В Деня на Свети Димитър Солунски в сектора проплакаха 11 бебета, съобщи началникът на отделението д-р Милко Папазов.
Шест от новородените са момченца и едно от тях носи името Димитър, а 5 са момиченцата. Сред 11-те бебета има една двойка близнаци. Всички новородени са здрави и доносени.
От началото на 2023 година в най-старото родилно отделение в региона на бял свят са се появили 801 бебета.
Всеки трети четвъртък от месеца в 14 часа отделението продължава да отваря врати за бъдещите майки, на които предстои да изберат къде да дадат живот на децата си.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни