В навечерието Възкресение Христово екипът на Националния център по трансфузионна хематология отправя апел за кръводаряване.
Центърът е осигурил медицински екипи за работа с кръводарителите във всеки от предстоящите празнични и почивни дни от 9:00 до 15:30 часа, на адрес: ул. „Братя Миладинови“ 112.
Работи се при спазване на всички противоепидемични мерки, с гаранция за здравето на медицинските екипи и кръводарителите.
Преболедувалите CОVID-19 могат да даряват кръв след 40 дни от положителния тест и при условие, че са напълно възстановени от заболяването.
Хората, които са в процес на ваксиниране срещу коронавирусна инфекция, могат да дарят кръв 28 дни след поставяне на втора доза от ваксината.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия