35-годишният рентгенолог от МБАЛ "Парк Хоспитал" д-р Ивайло Гоцев е издъхнал след две седмици битка с коронавирусна инфекция, съобщиха от лечебното заведение.
В неделя той е бил интубиран и е починал в УМБАЛ "Еврохоспитал", където се е лекувал. Там бил приведен в COVID отделението с висока температура и кашлица.
В последните дни от живота е бил на кислородна терапия. Лекарят оставя две малки деца сирачета, заявиха колегите му.
Д-р Гоцев не е имал придружаващи заболявания. Лекарят постъпил на работа в "Парк Хоспитал" през лятото. Бил отговорен, съвестен, амбициозен и се ползвал с уважение от екипа на частната болница и пациенти, заявиха от здравното заведение.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"