Новак Джокович ще пропусне отборния турнир ATP Cup преди началото на Откритото първенство на Австралия, съобщават сръбските медии.
Лидерът в световната ранглиста по тенис на сингъл все още не съобщава дали ще бъде допуснат до участие на първия за сезона турнир от Големия шлем.
АТР Cup започва на 1 януари и е подгряващ турнир за Australian Open. Той поставя началото на новия сезон в тениса.
Началото на първия от четирите турнира в Шлема - Откритото първенство в Австралия - е на 17 януари.
Дали Джокович ще участва все още не е ясно. 34-годишният сърбин изрази несъгласието си с изискването за ваксинация срещу коронавируса за влизане в Австралия.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец