Звездите на световния тенис Доминик Тийм и Давид Гофен поиграха тенис в сърцето на София.
Двамата си подадоха няколко топки на импровизирания корт под стъкления покрив при разкопките на антична Сердика до ЦУМ. След кратката демонстрация в Ларгото тенисистите се отдадоха на фенове и медии, дошли на събитието.

"Чувствам се добре. Надявам се да играя най-добрия си тенис. Надявам се да стигна до финала и защо не отново да се изправя срещу Григор Димитров. Ще бъде хубаво пак да играя срещу него. Турнирът е с много силно участие", сподели Гофен.

"Не съм изненадан от прогреса на Григор. Той работи много и резултатите не закъсняха. Той притежава всички качества", добави още той.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
48260
2
07.02 2017 в 16:02
Ко не беше бай ви веждю... да ви отвори очите... неблагодарници.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск