Криминално

Заловиха бандитите, които оставиха лекар с едно око след побой

OFFNews 10 May 2017 в 08:27 9190 4
Заловиха бандитите, които оставиха лекар с едно око след побой

Снимка Архив

Проф. Станчев бе пребит, докато разхожда кучето си

Специализираната прокуратура неутрализира престъпна група от 12 души, които са заподозрени за наркотрафик, нанасяне на телесни повреди и убийство. 

Смята се, че това е бандата, която преби проф. Стефан Станчев през април миналата година. След зверския побой лекарят загуби едното си око. Шефът на клиниката по ортопедия в столичната болница "Св. Анна" тогава, бе пребит, докато разхожда кучето си. 

Според обвинението престъпниците са извършители на убийството на надзирателя в Софийския затвор Янко Янев в края на миналата година.

Заподозрени са и за нанасянето на множество удари с мачете на столичен наркопласьор отново през 2016-а.

Днес Специализираната прокуратура ще изнесе още подробности по дейността на организираната престъпна група.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    21256

    4

    mendi

    10.05 2017 в 12:03

    Хванали са ги с наркотици за което трябва да си полежат доста.
    Покрай това ще гледат да им нашият още няколко "студени досиета" с висок обществен интерес за да се покаже колко много работят полиция, прокуратура, съд и тн.

    19780

    3

    Перко

    10.05 2017 в 11:59

    Докато четем тука новината може и да са ги пуснали ...

    18666

    1

    cepcem

    10.05 2017 в 08:49

    По 2 години условна не им мърдат.

     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на