Шестимата по случая с 'къщата на ужасите' в с. Ягода остават в ареста

OFFNews 10 June 2025 в 20:29 1473 1
Темида

Снимка Архив

Районният съд в Казанлък остави за постоянно в ареста шестимата обвиняеми по случая с незаконните старчески домове в старозагорското село Ягода, съобщиха от Окръжния съд в Стара Загора, цитиран от БТА.

Решението бе предшествано от близо седемчасово заседание.

Делото се гледа при закрити врата и за всеки обвиняем поотделно.

Според съда е налице реална опасност шестимата с инициали Д. Д., М. Ж., В. Ж., С. Л., Д. А. и Г. С. да се укрият и да извършат нови престъпления. Налице е реална възможност те да повлияят на свидетелите, включително и на пострадалите лица.

Решението на съда не е окончателно и подлежи на обжалване пред Окръжен съд - Стара Загора в тридневен срок.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    3168

    1

    user4eto

    11.06 2025 в 02:37

    Театър! Всичко това се е случвало години наред пред погледите на държавните органи и институции. Пълно лицемерие.
     
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски