Софийският градски съд ще направи трети опит да стартира делото срещу бившия следовател Петьо Петров-Еврото.
Делото за документна измама в особено големи размери беше върнато на прокуратурата миналата есен.
Втори опит то да започне бе направен през февруари, когато делото отново бе върнато на обвинението заради нарушения. Тогава Петров не се яви на заседанието, въпреки че беше редовно призован и СГС удовлетвори искането на прокуратурата и разреши да се издаде европейска заповед за ареста му.
Петьо Петров е предаден на съд за документна измама в особено големи размери - чрез използване на фалшиви документи е придобил златни монети, кюлчета и пари в брой на обща стойност 1.3 млн. лв.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец