Шеф-готвачът Андре Токев излиза предсрочно от затвора, реши днес Софийският градски съд.
Съдът наложи на Токев мярка "пробация".
Готвачът получи присъда от седем месеца през януари за шофиране в нетрезво състояние. На 31 октомври 2021 г. той беше заловен да кара джипа си с 1,7 промила алкохол.
Заради това, че има и предходна условна присъда за същото нарушение и е бил в изпитателен срок, съдът му даде общо 10 месеца ефективна присъда. От 10-те месеца обаче се приспада периодът, в който е бил в ареста.
Шеф Токев излежава присъдата си при лек режим в затвора в Казичене.
Самият той коментира, че иска да даде пример как известните хора трябва да понесат отговорността си за нарушенията, които извършват.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия