Адвокатите няма да плащат членски внос към ВСС заради извънредното положение

OFFNews 17 March 2020 в 18:11 11810 1
Адвокатите няма да плащат членски внос към ВСС заради извънредното положение

Заради въведеното извънресно положение адвокатите няма да плащат членски внос към Висшия адвокатски съвет (ВАдС) за март, април и май. Това реши днес ВАдС.

Членският внос към съвета е 20 лв. Т.е. с днешното решение на ВАдС им се спестяват по 60 лв., съобщи Лекс.

На последното Общо събрание на адвокатите от страната беше гласувано решение вноската да бъде намалена на 10 лв.

То обаче все отще не е изпълнено.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    18270

    1

    HristoSliven

    17.03 2020 в 20:16

    Оффффци, я, обяснете- какъв точно "членски внос" няма да плащат адвокатите на ВСС? Ясно е, че пишете срещу заплащане, ама опитайте да бъдете поне малко по-грамотни!
     
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира