В Словения хванаха български бус с 43 нелегални мигранти

OFFNews 10 August 2020 в 15:05 4448 0
В Словения хванаха български бус с 43 нелегални мигранти

Полицията в Словения е задържала български микробус, превозващ 43 нелегални мигранти, предаде агенция СТА.

Бусът е бил спрян в района на Сежана, югозападната част на страната.

Шофьорът е 39-годишен българин, а откритите мигранти са от Пакистан и Бангладеш.

По-рано бе съобщено, че словенската полиция е засилила контрола на обичайните маршрути на нелегалните мигранти по границата, като само в нощта срещу петък е заловила 209 души, предаде БНР.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026