Новоизбраният президент на САЩ Доналд Тръмп бе приет в Белия дом от действащия държавен глава Джо Байдън, който го поздрави за изборната победа, предадоха световните агенции. Срещата е по покана на Байдън.
Тръмп благодари на Байдън за поканата в Белия дом.
В началото на разговора помежду им демократът и републиканецът поеха ангажимент за плавен преход във властта. Тръмп каза на Байдън, че "политиката е сурова и светът не винаги е хубав", но добави, че "днес светът е хубав и това ми харесва".
Междувременно все ще не е ясно коя от двете политически сили ще има контрол върху Камарата на представителите, тъй като продължава броенето на гласовете в няколко окръга.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел